مدیرعامل شرکت گسترش الکترونیک مبین ایران اعلام کرد:

پیشرفت پروژه ITS با کار جهادگونه کارکنان شرکت نقش اول کیفیت

  • event 96/12/19
  • person دفتر روابط عمومی نقش اول کیفیت
مدیرعامل شرکت گسترش الکترونیک مبین ایران از شرکت نقش اول کیفیت به جهت کار جهادگونه در پروژه آی تی اس تقدیر و تشکرکرد.

 

 

دکتر محمد صادق مفتح گفت : در پروژه دوربین های جاده ای کاری بسیار بزرگ و به شکلی جهادگونه ای را مدیرعامل و کارکنان شرکت نقش اول کیفیت انجام دادند و در حال حاضر تیم های این شرکت در سراسر کشور مستقر هستند که کار نصب سخت افزار و نرم افزار که وظیفه انتقال دیتا همان تصاویر پلاک های خودرو های متخلف به مرکز اصلی برای تجزیه و تحلیل به عهده دارند .

 

وی درادامه افزود : تاکنون حدود 2000 سامانه با تلاش کارکنان شرکت نقش اول کیفیت در حال جمع آوری دیتا می باشند که این می تواند به نوعی ایفای نقش مسئولیت اجتماعی این شرکت بنا به اظهارات مسئولین امر برای کاهش تصادفات جاده ای با راه اندازی آن دانست.

محمد صادق مفتح خاطرنشان کردند : در پروژه دوربین های جاده ای یکی از حلقه های مهم توسط شرکت نقش اول کیفیت شکل و صورت پذیرفت که امیدواریم با توجه به اینکه با یک پروژه ده ساله مواجع هستیم همچنان این همکاری فیمابین ادامه پیدا کند .

مدیر عامل شرکت گسترش الکترونیک مبین ایران ضمن کلیدی دانستن نقش شرکت هایی مانند شرکت نقش اول کیفیت در این پروژه ملی اظهار امیدواری کرد  و در ادامه اشاره کردند این شرکت از همراهان جدی در مرحله بلوغ و تکامل پروژه دوربین های جاده ای خواهد بود.