" همراهی نقش اول کیفیت با مشترکین همراه اول در الکامپ ۹۸ "

  • event 98/04/29
  • person دفتر روابط عمومی شرکت نقش اول کیفیت
تلاش یک ماه همکاران نقش اول کیفیت برای افزایش ظرفیت شبکه، رضایت مشترکین حاضر در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ را تاکنون بدنبال داشته است.

تلاش یک ماه همکاران نقش اول کیفیت برای افزایش ظرفیت شبکه، رضایت مشترکین حاضر در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ را تاکنون بدنبال داشته است.
 

براساس تقویم برگزاری نمایشگاه های مهم و حائز اهمیت، مقرر گردیده بود بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ از ۲۷ تا ۳۰ تیر ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران برگزار شود که به همین دلیل و مطابق با چند سال اخیر شرکت نقش اول کیفیت با برنامه ریزی صورت گرفته توسط همکاران از یک ماه گذشته عملیات افزایش ظرفیت شبکه را شروع و اقدامات لازم را پس از همکاری و همدلی تیم های مختلف انجام داده اند.

در همین راستا با هدف افزایش کیفیت خدمات اعم از مکالمه و دیتا، مکان یابی مناسب و دقیق انجام که با استقرار ۴ سایت اضطراری در فضایی نمایشگاهی، این عملیات به پایان رسید.

پس از تلاش موفقیت آمیز و تیمی همکاران نقش اول کیفیت برای افزایش ظرفیت این نمایشگاه بین المللی، خوشبختانه بررسی و پرسش سئوالات میدانی و بهره برداری مشترکین در دو روز گذشته نشان از رضایت مشترکین اپراتور اول ایران را دارد.

گفتنی است، همراه اول با هدف معرفی و ارائه آخرین محصولات و سرویس های مبتنی بر اینترنت پرسرعت، در سالن های خلیج فارس بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) حضور دارد که همکاران نقش اول کیفیت توانسته اند با اقدامات صورت گرفته رضایت بازدیدکنندگان و مشترکین بزرگترین اپراتور خاورمیانه را کسب نمایند.