اهدای تندیس سومین کنگره سراسری مدیران حرفه ای ایران به مدیرعامل شرکت نقش اول کیفیت

  • event 0/07/26
  • person روابط عمومی شرکت نقش اول کیفیت
در سومین کنگره سراسری مدیران حرفه‌ای ایران که در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صداوسیما برگزار شد با اهدای لوح تقدیری از مهندس مسعود گرشاسبی مدیرعامل شرکت نقش اول کیفیت به عنوان یکی از برگزیدگان این همایش قدردانی بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ، در این لوح تقدیر که به امضاء مدیرعامل خانه صنعتکاران ایران و ریاست مجمع مدیران ایران رسیده آمده است، امروز در میان فرصت های فراروی توسعه پایدار، مدیریت صحیح و ارزشی، فرصتی با ارزش افزوده بالا محسوب شده و رسیدن به این مهم مستلزم تلاشی مجاهدانه می باشد.

درسالی که به شایستگی دولت کار و کرامت نامیده شد، برداشتن گام های استوار در جهت مدیریت جهادی با در نظر گرفتن زوایای اقتصاد مقاومتی ضروری است.

بی شک مسیر رشد و پیشرفت کشور بی پایان است و طی این طریق بدون اتکاء به قدرت لایزال حضرت حق و تعهد و مشارکت همگان در راستای بهبود مستمر ممکن نخواهد بود، خاستگاه چنین حرکتی در اعمال الگوهای موفق در تولید و استفاده ی مناسب از منابع موجود نهفته است.

این مجال را به پاس حضورتان در جمع برگزیدگان سومین کنگره علمی سراسری مدیران حرفه ای ایران و نیز نگاه موثر جنابعالی و همکاران گرانقدرتان در عرصه مدیریت میهن عزیزمان ایران ارج می نهیم.

امید است با ثبات قدم در پیمودن مسیر شاهد رشد و شکوفایی هرچه بیشتر و ارتقاء روزافزون آن مجموعه معظم باشیم.

لازم به ذکر است، سومین کنگره سراسری مدیران حرفه‌ای ایران با محورهای بررسی چالش‌های مدیریت منابع انسانی، آشنایی با تکنیک‌های جهانی مدیریت بازاریابی و کارآفرین، بررسی چالش‌های ارکان مدیریتی و روابط بین کارکنان و مشتریان، شناخت و بررسی چالش‌های کسب و کار به عنوان یکی از منابع اصلی سازمان و در نهایت بررسی جامع و کاربردی مهارت‌های عمومی مدیریت برگزار شد.

گفتنی است، مهندس محمدرضا جاوید معاون مالی و تدارکاتی به نمایندگی از مدیرعامل شرکت نقش اول کیفیت در این مراسم حضور یافته و لوح تقدیر ایشان را دریافت نمودند.