تحقق کامل اهداف پروژه تعمیر ژنراتورهای کشوری شبکه همراه اول توسط مهندسان شرکت نقش اول کیفیت

  • event 0/06/08
  • person روابط عمومی شرکت نقش اول کیفیت
برنامه ریزی، تمرکز و پشتکار مهندسان شرکت نقش اول کیفیت برای دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده ، علاوه بر تحقق کامل برنامه های پروژه تعمیر ژنراتورهای کشوری ، رضایت کارفرما و مشترکین پرتعداد همراه اول را به همراه داشت.

به گزارش روابط عمومی ، در حالی که  به نظر می رسید چالش هایی نظیر شیوع گونه جدید ویروس کرونا و افزایش محدودیت های تردد ، کمبود تجهیزات و گرمای بسیار زیاد هوا مانع از پیشرفت پروژه های توسعه ای شود اما همت و تلاش مدیران و کارکنان شرکت نقش اول کیفیت به ویژه پروژه تعمیر ژنراتورهای کشوری حکایت از پیشرفت بیش از 100 درصدی و تحقق کامل اهداف آنها در یک سال اخیر دارد.

وجود شبکه ای پایدار برای اپراتور اول ایران از مهمترین ماموریت ها و وظایف شرکت نقش اول کیفیت به عنوان بزرگترین شرکت وابسته به همراه اول همواره به شمار آمده که این مهم در جای جای این شرکت به جد و شبانه روز در حال برنامه ریزی و پیگیری بوده که از جمله پروژه هایی که می تواند نقش موثری برای جلوگیری از قطعی برق و خاموشی های سراسری در فصول مختلف بلاخص فصل تابستان برای پایداری این شبکه میلیونی ایفا کند پروژه تعمیر ژنراتورهای برق کشوری می باشد.

پروژه ای که در شرایط تحریم و کمبود تجهیزات برگ برنده خود را استفاده از توان و دانش بومی برای تامین بخشی از تجهیزات پروژه می داند و این مسئله در ماه های اخیر کمک قابل توجه ای به تحقق برنامه ها و اهداف مورد نظر نموده است.

تاثیر مستقیم در جلوگیری از قطعی برق سایت های موبایل شبکه همراه اول، پایداری شبکه موبایل در مراسم ها و رویدادهای مهم ملی و مذهبی یکسال اخیر و از همه مهمتر رضایت مشترکین بزرگترین شبکه موبایل ایران از اهم مزیت ها و ویژگی های این پروژه محسوب می شود که موفقیت و انجام کار تیمی در تحقق اهداف مورد نظر،  تمدید قرارداد یکساله این پروژه را هم بدنبال داشته است.

امید به اینکه کوشش و استمرار تلاش های مهندسان شرکت نقش اول کیفیت زمینه ساز تکمیل کارنامه موفق آنها در صنعت با اهمیت تلکام و حفظ ارتباطات موبایلی در روزهای سخت کرونای برای مردم ایران عزیز گردد.