پوشش شبکه همراه اول در قطعه دوم آزاد راه تهران شمال با تلاش مهندسان شرکت نقش اول کیفیت

  • event 0/05/10
  • person روابط عمومی شرکت نقش اول کیفیت
با تلاش مهندسان شرکت نقش اول کیفیت و همزمان با افتتاح باند رفت تونل البرز به طول ٦.٤ کیلومتر در آزاد راه  تهران – شمال ، مشترکین همراه اول از این پس از خدمات و امکانات این اپراتور بهره مند خواهند شد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت نقش اول کیفیت ، براساس برنامه ریزی صورت گرفته و در یک عملیات فنی منسجم توسط مهندسان شرکت نقش اول کیفیت ، علاوه بر تقویت شبکه همراه اول در محل ورودی و خروجی تونل و محل برگزاری مراسم افتتاح رسمی قطعه دوم آزاد راه تهران شمال ، پوشش شبکه موبایل باند رفت تونل البرز که از آن به عنوان طولانی ترین تونل غرب آسیا یاد می شود مورد بهره برداری قرار گرفت.

در این عملیات فنی سخت و دشوار ، تیم های توسعه فاز هشت کشوری، سایتهای اضطراری کشوری ، نگهداری و طراحی و بهینه سازی البرز شرکت نقش اول کیفیت با انجام فعالیتی شبانه روزی بخصوص در شرایط نامناسب آب و هوایی مناطق مورد نظر ، توانسته اند با استقرار دو سایت اضطرای برای پوشش کامل و مناسب مراسم افتتاح و نصب و راه اندازی یک سایت ثابت BTS برای پوشش مسیر قطعه دوم آزاد راه تهران شمال ماموریت خود را بطور کامل انجام داده و برگی دیگر از توانمندی و افتخارات شرکت را رقم بزنند.

افتخار آفرینی مهندسان شرکت نقش اول کیفیت در حالی رقم خورده که کشورمان همچنان شاهد تحریم های ظالمانه و کمبود تجهیزات و امکانات است اما دانش بومی و توان بالای مهندسی ایرانی توانسته تا مسیر توسعه را همچنان در پیش گرفته و این پروژه بزرگ و با اهمیت را به سرانجام برساند.

خاطرنشان می گردد ، با بهره برداری از خدمات همراه اول در این پروژه ، تمامی مشترکین تلفن همراه می توانند از خدمات با کیفیت تماس و تکنولوژی روز شبکه موبایل را در تونل بهره برداری قرار گرفته و طول آزاد راه دریافت نمایند.