اعطای گواهینامه اهتمام جشنواره ملی صنعت سلامت محور به شرکت نقش اول کیفیت

  • event 97/06/17
  • person دفتر روابط عمومی شرکت نقش اول کیفیت
شرکت نقش اول کیفیت در دومین جشنواره ملی صنعت سلامت محور که با رویکرد "ارتقای سلامت محصولات و خدمات" برگزار گردید ، موفق به اخذ گواهینامه اهتمام این جشنواره شد .

دومین جشنواره ملی سلامت محور به منظور ارتقای سطح آگاهی، نگرش و فرهنگ استفاده از محصولات و خدمات سلامت محور و با هدف شناسایی ، تشویق برندها و سازمان های متعهد به سلامت و معرفی آخرین دستاوردهای صنایع پیشرو برگزار گردید.

در این مراسم  دکترمحمدحسین تقدیسی رئیس انجمن ارتقاء سلامت ایران ، دکتر غلامرضا اصغری رئیس سازمان غذا و دارو ، دکتر حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و دکتر مهدی صادقی نیارکی

مدیرکل دفتر صنایع غذایی،دارویی و بهداشتی وزارت صنعت ، معدن و تجارت  با محوریت اهمیت موضوع سلامت در کشور به ایراد سخنرانی پرداختند.

همچنین در این جشنواره از شرکت های فعال در زمینه تولید محصولات و خدمات سلامت محور تقدیر بعمل آمد که در این راستا از شرکت نقش اول کیفیت با توجه به فعالیت های خود در امر سلامت تحت عنوان ارائه و سرویس دهی نرم افزار مدیریت حادثه از طریق تماس ویدئویی با اعطای گواهینامه اهتمام تقدیر بعمل آمد.

لازم به ذکر است شرکت نقش اول کیفیت در بخش جانبی این جشنواره با حضور فعال در نمایشگاه تخصصی سلامت حضور فعال داشت و در غرفه خود به معرفی کامل نرم افزار مدیریت حادثه و ذکر کارکردهای همچون اعلام فوری به سامانه ی فرماندهی ، ارتباط مستقیم صوتی و تصویری با متخصصین ، نمایش مکان جغرافیایی واحد امداد رسان و محاسبه زمان تقریبی رسیدن به محل حادثه پرداخت و پاسخگوی سئوالات مخاطبین و علاقمندان خدمات این حوزه بود .