قدردانی وزیر ارتباطات از عملکرد شرکت نقش اول کیفیت در پروژه USO

  • event 0/03/02
  • person روابط عمومی شرکت نقش اول کیفیت
وزیر ارتباطات با ارسال لوح تقدیری از تلاش ها و کوشش عوامل پیشرفت پروژه USO شرکت نقش اول کیفیت تقدیر و قدردانی بعمل آورد.

در این لوح تقدیر که به امضاء جناب آقای مهندس محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات رسیده، خطاب به جناب آقای مهندس شادمند مدیر پروژه USO شرکت نقش اول کیفیت آمده است، از دیرباز ارتباطات و همراهی گروه های مردمی یکی از شاخص های مدنیت به شمار می آمده ، تا آنجا که به عنوان یکی از ارزش های مهم در بالندگی و جاودانگی روابط اجتماعات گوناگون در سطوح مختلف تعریف می شده است.

در این میان حضور افرادی پویا و کارآمد که بتوانند حلقه های اتصال این دامنه وسیع را به هم نزدیک نموده و در مسیر پایداری این همبستگی نقشی موثر داشته باشند، امری انکار ناپذیراست، لذا براین اساس با عنایت به پیشنهاد مجری محترم طرح USO از تلاش و کوشش شما در مسیر توسعه دسترسی روستایی و مناطق محروم به امکانات ارتباطی به عنوان یکی از اولویت های کشور، سپاسگزارم و از پیشگاه خداوند یکتا توفیق روزافزونتان را در مسیر پیشبرد اهداف والای ایران عزیز خواستارم.

گفتنی است، پروژه USO از حدود دو سال گذشته تاکنون با هدف پوشش حداکثری شبکه همراه اول در مناطق محروم و کمتر برخوردار سراسر کشور و گذر از چالش هایی نظیر عبور از مناطق صعب العبور، عدم وجود زیر ساختهای انتقال، دسترسی مناسب به برق، کمبود تجهیزات و شیوع ویروس کرونا و... توسط مدیران و کارکنان شرکت نقش اول کیفیت و پیمانکاران مربوطه در حال انجام است که قدردانی وزیر ارتباطات از عملکرد موثر و مناسب آن عزیزان، نشان از تلاش و زحمات بی وقفه همکاران متخصص و با دانشمان بوده که روابط عمومی شرکت هم یکبار دیگر ضمن تشکر و سپاس از آنها، آرزوی سلامتی و موفقیت بیش از پیش برای تمامی همکاران پرتوان و سختکوشمان را دارد.