افزایش ظرفیت پاور46 سایت تلفن همراه استان سیستان و بلوچستان با هدف پایداری شبکه همراه اول

  • event 0/01/04
  • person روابط عمومی شرکت نقش اول کیفیت
طی یک برنامه ریزی دقیق و مدون در اسفند ماه سال گذشته توسط مهندسان و عوامل فنی شرکت نقش اول کیفیت، افزایش ظرفیت پاور 46 سایت تلفن همراه استان سیستان و بلوچستان در راستای پایداری حداکثری شبکه همراه اول برای ایام نوروز 1400حاصل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نقش اول کیفیت، با هدف تسهیل و افزایش سطح رضایتمندی مشترکین همراه اول حاضر در استان سیستان و بلوچستان بخصوص در ایام پرترافیک نوروز سال جاری، 46 سیستم تغذیه نیرو برای 46 سایت پر اهمیت تلفن همراه در 10 شهر و 36 روستای استان با تلاش شبانه روزی عوامل فنی اپراتور اول ایران و شرکت نقش اول کیفیت(بزرگترین شرکت وابسته به همراه اول)  نصب و راه اندازی گردید.

 

كاهش و عدم قطعی سايت ها، جلوگيری از خسارت های مالی، افزايش كيفيت و ارتقاء پايداری شبكه، پيشگيري از پرداخت جرائم سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات رادیویی، کمک شایان در مواقع ترافیک شبکه مانند ایام نوروز و تعطیلات پیش روی از جمله دیگر مزایای این فعالیت و برنامه به شمار می آید.

 

امید به اینکه این تلاش و فعالیت شبانه روزی عوامل فنی و مهندسان عزیز ایرانی حتی تا آخرین ساعات و لحظات سال گذشته برای جلب رضایت و تسهیل در برقراری ارتباطات موبایلی، گام موثری جهت پشتیبانی، افزایش امید و رفع نیازهای هموطنان و مشترکین میلیونی شبکه بزرگ همراه اول بلاخص در روزهای سخت کرونایی باشد.