79 سایت جدید مخابراتی در استان سرسبز مازندران به شبکه همراه اول پیوست

  • event 99/12/10
  • person روابط عمومی شرکت نقش اول کیفیت
مهندسان فنی اپراتور اول ایران موفق به نصب و راه اندازی 79 سایت جدید تلفن همراه در استان گردشگر پذیر و سرسبز مازندران آنهم با هدف امکان دسترسی حداکثری مشترکین همراه اول به تماس و دیتای روز و مطلوب شبکه موبایل در یکسال اخیر و روزهای کرونایی شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت نقش اول کیفیت، علاوه بر پیوستن 79 سایت جدید تلفن همراه به شبکه همراه اول روستاها و شهرستان های تابعه استان مازندران در قالب پروژه های فاز هشت توسعه و USO، راه اندازی ۵۹۳ تکنولوژی روز شبکه موبایل این استان، خدمت و تلاش دیگر مهندسان همراه اول، مخابرات استان و شرکت نقش اول کیفیت جهت کسب رضایت حداکثری مشترکین پرتعداد این اپراتور محبوب به شمار می آید.

 

همراه اول برای نصب و راه اندازی 79 سایت جدید تلفن همراه در روستاها و شهرستان های استان مازندران بالغ بر 948 میلیارد ریال هزینه عملیاتی انجام داده است.

 

با وجود چالش های بسیار از جمله بارندگی زیاد، قیمت بالای زمین جهت اختصاص فضایی مناسب برای ایجاد سایت ها، نوسان بسیار زیاد قیمت و کمبود مصالح عمرانی مانند سیمان، ممانعت های مردمی و مواردی از این دست، خوشبختانه توسعه شبکه همراه اول در استان مازندران براساس آمار و اطلاعات موجود و با پشتکار و تلاش فراوان عوامل فنی، پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است.