یکصدمین سایت جدید همراه اول در روستای بقیع شهرستان نیشابور استان خراسان رضوی روشن شد

  • event 99/11/21
  • person روابط عمومی شرکت نقش اول کیفیت
صبح امروز و در آستانه فرارسیدن چهل و دومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و طی یک جلسه ویدئو کنفرانس مجازی با حضور مدیران مخابرات منطقه خراسان رضوی و جمعی از مدیران ارشد استانی، همراه اول و نقش اول کیفیت یکصدمین سایت جدید همراه اول در روستای بقیع شهرستان نیشابور روشن و به شبکه بزرگ همراه اول اضافه شد.

به گزارش روابط عمومی نقش اول کیفیت، استان خراسان رضوی به عنوان یکی از استان های پرجمعیت، وسیع  و با حضور زائران و مشترکین میلیونی همراه اول از اهمیت و جایگاه خاصی برخوردار بوده که به همین جهت همراه اول، مخابرات استان و شرکت نقش اول کیفیت با تلاشی یک ساله موفق به نصب و راه اندازی ۱۰۰سایت جدید تلفن همراه آنهم در شرایط سخت تحریم های ظالمانه و کرونایی برای استفاده ۱۸۰ روستای محروم و کمتر برخوردار نموده است.

مرتضی طاهری بخش معاون فنی و توسعه شبکه همراه اول در این مراسم با تقدیر از نلاش های شبانه روزی مهندسین مخابرات استان، همراه اول و نقش اول کیفیت گفت : این اقدام که در راستای عدالت ارتباطی و استفاده تمامی هموطنان بخصوص روستاها و شهرهای مختلف استان خراسان رضوی از آخرین تکنولوژی روز شبکه موبایل صورت پذیرفت، حرکتی بزرگ در تکمیل پروژه روستایی بوده و همچنان ادامه خواهد یافت.

تاثیر توسعه شبکه موبایل در آینده تمامی اقشار مختلف بخصوص نوجوانان و جوانان و شکل گیری آینده آنها بخش دیگر صحبت های آقای مهندس طاهری بخش در این مراسم  بود.

وی در ادامه افزود: تقارن آیین رونمایی نصب و راه اندازی یکصدمین سایت تلفن همراه در روستاهای استان با سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را به فال نیک میگیریم و یکبار دیگر از عوامل پیشرفت پروژه بخصوص همکاران شرکت نقش اول کیفیت قدردانی مینماییم .

حسن اروجی مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی نیز در این مراسم  از سرمایه گذاری  ۲۰۰ میلیارد تومانی همراه اول و مخابرات ایران در این پروژه گفت و افزود: از ۱۲۷ سایت روستایی ۱۰۰ سایت امروز به بهره برداری رسید و ۲۷ سایت دیگر نیز تا آخر سال وارد مدارد شبکه ارتباطی کشور خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: در بسیاری از  این روستاها به دلیل محرومیت های که داشتن تلفن وجود نداشت اما حالا میتوان از شبکه وسیع همراه اول بهره مند شوند.