سوآپ (Swap) ۱۵۴سایت تلفن همراه در استان ایلام برای بهبود کیفیت سرویس های اپراتور اول کشور به دست توانمند مهندسان فاز هشت کشوری نقش اول کیفیت

  • event 99/11/07
  • person روابط عمومی شرکت نقش اول کیفیت
در یک عملیات فنی و تیمی و با استفاده از دانش و تخصص مهندسان ایرانی شرکت نقش اول کیفیت، شبکه تلفن همراه در استان ایلام نوسازی و بهسازی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نقش اول کیفیت، شبکه تلفن همراه استان ایلام با بهسازی و نوسازی ۱۵۴ سایت و ۸۸۸ تکنولوژی 2G،3G ،4G علاوه بر افزایش کیفیت در سرویس های اپراتور اول ایران، شاخص های ظرفیت شبکه ارتباطی در استان را هم تغییر و روند صعودی به خود گرفت.

این پروژه موفق در شرایط سخت اقلیمی، محدودیت‌های ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا، مشکلات و ممانعت های مردمی و ... با تلاش شبانه‌روزی پرسنل پروژه فاز هشت کشوری شرکت نقش اول کیفیت(بزرگترین شرکت اقماری همراه اول) و مخابرات استان ایلام در مدت ۶۰ روز به سرانجام رسیده است.

بهسازی و نوسازی شبکه تلفن همراه اول در استان ایلام و استفاده از شرایط برابر برای تمامی مردم کشور در استفاده از خدمات با کیفیت همراه اول از اهداف این کار اعلام شده است.

لازم به ذکر است، اجرای این پروٍژه بزرگ توسط همراه اول توانسته ضمن افزایش ظرفیت شبکه ارتباطی استان ایلام، کمک شایانی به ارائه خدمات حداکثری به مردم آن استان نماید .