1333 سایت مخابراتی جدید در 13 ماه وارد مدار شبکه موبایل ایران شد

رکورد شکنی جدید نقش اول کیفیت

  • event 99/10/30
  • person روابط عمومی شرکت نقش اول کیفیت
همراه اول براساس برنامه ای جامع و از پیش تعیین شده توانست با ثبت رکوردی جدید در تاریخ توسعه شبکه تلفن همراه ایران در مدت یک سال 1333 سایت مخابراتی جدید را در 31 استان کشور با وجود سخت ترین تحریم های ظالمانه علیه ایران نصب و راه اندازی نماید.

به گزارش روابط عمومی شرکت نقش اول کیفیت، این حجم از راه اندازی سایت جدید به منظور بهبود کیفیت تلفن همراه کشور و استفاده از فرصت های برابر برای همه مردم شهرها و روستاهای ایران در روزهای سخت  کرونایی انجام شده است که یک رکورد بی سابقه در صنعت  تلکام محسوب میشود.

 

بر این اساس و با توجه به اولویت ها و دغدغه های شرکت همراه اول از آذرماه سال گذشته تاکنون مهندسان ایرانی شرکت نقش اول کیفیت(بزرگترین شرکت اقماری همراه اول) توانسته اند با تلاش شبانه روزی  1333 سایت مخابراتی را در تمامی استان های کشور نصب و راه اندازی نمایند.

 

اشتغالزایی و تلاش یکپارچه 1400 نفر بصورت مستقیم در این پروژه ملی و استفاده از فناوری های بومی برای  ایجاد آخرین تکنولوژی های روز تلفن همراه به مردم 31 استان کشور از دیگر ویژگی های این پروژه ملی به شمار می آید.

 

براین اساس همراه اول برای نصب و راه اندازی 1333سایت مخابراتی جدید در قالب پروژه فاز هشت توسعه موبایل بیش از چهار هزار و پانصد میلیارد تومان سرمایه گذاری نموده تا در روزها و ماه های کرونایی، شاهد افزایش رضایت و دسترسی حداکثری مشترکین خود به تماس و دیتای مطلوب باشد.