" مهندسان پرتلاش پروژه فاز هشت توسعه موبایل کشوری، تهران و البرز شرکت نقش اول کیفیت با ۱۲۸۸ نصب و راه اندازی سایت مخابراتی در مجموع یک سال، ۲۴۴ در یک ماه و ۱۰۱ مورد در یک هفته علاوه بر ثبت رکورد بی نظیر جدید، تاریخ ساز هم شدند "

  • event 99/10/16
  • person دفتر روابط عمومی شرکت نقش اول کیفیت
۱۲۸۸ نصب و راه اندازی سایت مخابراتی در مجموع یک سال، ۲۴۴در یک ماه و ۱۰۱ مورد در یک هفته نه تنها نشانگر ثبت رکورد تاریخی در صنعت تلکام به شمار می آید ، بلکه گواهی بر تلاش شبانه روزی و بی امان عوامل پروژه فاز هشت توسعه موبایل از آذر سال ۹۸ تا آذر ماه سال جاری هم محسوب می شود.

پس از شروع پروژه بزرگ فاز هشت توسعه موبایل در سراسر کشور عزیزمان ایران انعکاس خبرهای موفقیت و افتخار آفرینی همکاران متخصص و با دانش شرکت نقش اول کیفیت در دستیابی به اهداف تعیین شده، به یکی از خبرهای روحیه بخش و امید آفرین بخصوص در روزهای کرونایی و سراسر احتیاط آن تبدیل شده بود، خبرهای که رشد روز افزون اعداد و ارقام را در خود می دید و کارنامه درخشان این شرکت را هر روز درخشان تر می کرد.

نصب و راه اندازی ۱۲۸۸ سایت مخابراتی آنهم با وجود مشکلات کمبود تجهیزات مورد نیاز به دلیل تحریم های ظالمانه، تغییرات زیاد آب و هوایی با باراش باران و برف در مناطق مختلف، مشکل تردد به جهت محدودیت های کرونایی و ... گواهی دیگر بر توان و تخصص بالای همکاران عزیزمان با هدف توسعه شبکه موبایل بزرگترین اپراتور ایران(همراه اول) تلقی می گردد.

ثبت این افتخار بزرگ که همگی همکاران صف و ستادی شرکت بزرگ نقش اول کیفیت در آن به نوعی نقش آفرین بوده اند را به تمامی اهالی صنعت تلکام بالاخص همکاران عزیزمان تبریک و تهنیت عرض نموده و برای یکایک آنها و خانواده های محترمشان آرزوی بهترین ها را داشته و همچنان داریم.