اهدای نشان تعهدکیفیت به شرکت نقش اول کیفیت

  • event 97/05/23
  • person روابط عمومی
در چهارمین همایش سراسری کیفیت که با رویکرد نقش کیفیت در ارتقای سطح بهره وری سازمان ها و بنگاه های اقتصادی برگزار شد ، نشان تعهد به ارتقای کیفیت محصولات و خدمات به شرکت نقش اول کیفیت اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نقش اول کیفیت ، این همایش با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت ، وزارت تعاون  ، کار و رفاه اجتماعی، سازمان ملی استاندارد، وزارت جهاد کشاورزی ، سازمان ملی بهره وری ایران ، انجمن حامیان استاندارد و کیفیت و با حضور جمعی ازمدیران ارشد و کارشناسان شرکت های دولتی و خصوصی برگزار گردید.                              

 چهارمین همایش سراسری کیفیت با اجرای پانل های تخصصی و کارگاه های آموزشی وموضوعاتی در راستای اهداف و محورهای همایش شروع  و سپس با سخنرانی دبیر همایش ، مهندس علی اکبر اولیاء ،ریاست سازمان ملی بهره وری ایران و نماینده سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ادامه و در پایان ضمن رونمایی از تمبر یادبود همایش ، از شرکت های حاضر با توجه به ارزیابی شاخص ها با محوریت متمرکز بودن محصول ، توانایی رقابت با محصولات و خدمات دیگر ، متعهد و پاسخگو به مصرف کننده ، رعایت اصول زیست محیطی و قابل دسترس بودن محصول ، تقدیر صورت گرفت.

همچنین از شرکت نقش اول کیفیت، با نظر کمیته علمی همایش و براساس گزارش های عملکردی آن ،  با اهدای نشان تعهد به ارتقای کیفیت محصولات و خدمات همراه با رهبری برجسته و تحول آفرین تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

گفتنی است شرکت در این همایش سراسری ابزاری برای دست یابی به شاخص های مرغوبیت یک محصول و ایجاد بستری برای تبادل اندیشه و ارائه راهکار عملی و کاربردی به جهت توسعه و ارتقاء استاندارد کیفیت محصولات وخدمات و نمادی برای ارج نهادن به زحمات مدیران و آگاهی مصرف کنندگان از محصولات و خدمات با کیفیت در کشور محسوب می گردد